Prázdniny v Křídlech

Informace

Prázdninový klub KŘÍDLA MOTÝLÍ z. s. je společnost, která preferuje zdravý životní styl včetně zdravého stravování, wokrshopů, tvoření s dětma a podpora komunikace mezi sociálními skupinami. Připravili jsme pro Vaše děti obzvláště ty, které mají omezení v oblasti stravování (bezlepkové, bezlaktózové) zábavný program v průběhu prázdnin v pracovní dny vždy od 8h. do 17h. Prázninový klub je určený pro děti ve věku 6 – 12let. (Mohou se zúčastnit i děti, které v daný rok dosáhonout hranice 6 let.).

Cena 5 denních prázdniných dní (Po-Pá)

Zvýhodněná cena

při registraci od 1. 5. 2018 do 31. 5. 2018  – 1.900 Kč

při registraci od 1. 6. 2018 do 20. 6. 2018 – 2.100 Kč

Cena 2.300 Kč

Cena zahrnuje stravu (bezlaktózovou, bezlepkovou) snídaně, svačinka, oběd a svačinka, pitný režim, nájem, program, instruktory, dopravu (mimo MHD)/vstupy v rámci celodenních výletů), vybavení a odměny.

Termíny:9. – 13.7., 16. – 20.7., 23. – 27.7., 30.7. – 3.8., 13. – 17.8., 20. – 24.8.

Počet dětí je omezen. Max. 10 dětí na daný termín.

 

První den na prázdninách s klubem KŘÍDLA MOTÝLÍ

Osobně přivedete dítě do klubu. Poprosíme kopii karty pojištěnce (popř. okopírujeme), vyplněný list účastníka, který Vám bude poslán společně s organizačními pokyny po zaplacení částky. Informujete instruktora o zdravotním stavu dítěte a eventuálně předáte léky, které musí dítě užívat během dne. Dítě může odcházet samotné po ukončení programu, pokud má písemný souhlas rodičů.

Stravování

Obědy jsou zajištěny u nás v Křídlech. Děti dostanou každý den snídani, dopolední svačinu, oběd a popolední svačinku k dispozici bude během celého dne pitný režim. V případě výletů je vše zajištěno.
Je nutno vyplnit dotazník o stravování dítěte, který Vám zašleme emailem po zaplacení taktéž jako přihlášku.

Aktivity

Vše se bude odvíjet od počasí. Máme zajištěný vstup do planetária v Porubě a ZOO Ostrava.
Dále budeme s dětmi v tvořivých dílnách dělat lapače snů, zvířátka ze ZOO, polštářky smajlíky, malování na plátno, atd..
Děti si zde také udělají své jednoduché a zdravé jídlo, formou zábavy. Zaměříme se hlavně na komunikaci a uvolnění (Jóga, uvolňující cvičení, tančení…)
Páteční ukončení našeho prázdninového klubu uzavřeme možností přespání zde s večerním povídáním při svíčkách a čtením pohádek od tety Motýlkové.

Platba

Po přihlášení je nutné do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50% z ceny.Doplatek do plné výše je nutno uhradit nejpozději do 14 dnů před zahájením. Nezapomeňte vždy uvést potřebné informace do zprávy pro příjemce. Částku je možné uhradit jedním příkazem v plné výši.

Úhrada z bankovního účtu

Úhrada bezhotovostním převodem na účet vedený u Raiffeisen BANK.

Č. účtu: 77749749/5500

Variabilní symbol: datum narození Vašeho dítěte

Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte, termín

 

Těšíme se na Vaše děti, pevně věřím, že si tyto prázdniny užijeme 🙂

Květen 18, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *